Scenografia Ambientowa, Maszyny Vendingowe

Współpracując z najlepszymi agencjami reklamowymi braliśmy udział w realizacji wielu kampanii reklamowych dla firm, a także wyprodukowaliśmy scenografię na potrzeby filmu i teatru. Specjalizujemy się w produkcji unikatowych maszyn vendingowych oraz nietypowych obiektów multimedialnych, również do reklamy zewnętrznej.

Eventy, Konferencje, Bale

Dekorujemy galerie handlowe, sale konferencyjne, muzea, hale, tworzymy też dekoracje przeznaczone dla imprez na świeżym powietrzu. Nasze dekoracje są przystosowane do dużych przestrzeni publicznych, takich jak galerie handlowe czy przestrzeń miejska. Przez cały czas trwania wydarzenia pozostajemy w stałym kontakcie z klientem i dbamy o sprawną komunikację z zespołem.

Scenografia teatralna

W trakcie wieloletniej współpracy ze znakomitymi reżyserami i scenografami, zrealizowaliśmy wiele projektów teatralnych. Dzięki naszemu doświadczeniu, rozumiemy intencje scenografa i reżysera podczas produkcji.

Muzea

Realizujemy projekty scenograficzne ekspozycji stałych i czasowych. Oferujemy możliwość różnorodnej implementacji multimediów w naszych konstrukcjach i dekoracjach.

Scenografia Świąteczna

Tworzymy również dekoracje świąteczne. Nasze dekoracje są przystosowane do dużych przestrzeni publicznych, takich jak galerie handlowe czy przestrzeń miejska.

Aranżacje wnętrz, Zabudowa Targowa

Wykonujemy także niekonwencjonalne stoiska targowe oraz obiekty multimedialne. Umożliwiamy adaptację gotowych zestawów tematycznych z wypożyczalni dekoracji wzbogając je o elementy wykonane na zamówienie. Podejmujemy się także kompleksowej realizacji eventów.